SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes FIAT Bravo 1.6 16v 2002 Vetura posedon : Airbag KlimXha
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
4 Tetor '15
ID e produktit :
99117
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes FIAT Bravo 1.6 16v 2002Vetura posedon :

Airbag

Klim

Xhamat elektronik

Është me targa RKS dhe ka regjsitrim deri në shkurt 2016.

Baterin e ka të re dhe me garancion.
Informata rreth publikuesit
Adollf
Prizren
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »