SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Citroen C4 92mij km Automatik 2007
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
31 Korrik '13
Lloji :
Citroen C4
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
92
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2007
Ekstra :
ABS, Immobiliser, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
9917
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes citroen c4 1.6 16v benzin/plin. Plini esht sistem i ri me dizne i montuar ne Itali. Esht ne gjendje te rregullt teknike. Automatik-Tiptronik. Regjistrim ka deri ne mars 2014. Per KM garantoj. Nuk esht i aksidentuar.
Informata rreth publikuesit
Talat
Ferizaj
045 310 745
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »