SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet mercedes vito
Çmimi :
€4,600.00
Kategoria :
Postuar :
4 Tetor '15
Lloji :
Mercedes Vito
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
280
Motori (kubik) :
2.90
Viti :
2004
ID e produktit :
99189
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
mercedes vito ne gjendje shum te rregullt i sapo ardhur nga zvicrra me 1 vit registrim

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Dor Ian
Kosovo
049490742
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »