SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet : volskwagen karavello
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
4 Tetor '15
Lloji :
Volkswagen Transporter
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
120,000
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
2000
ID e produktit :
99192
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet volkswagen karavello
Viti: 2000
Kubik :2500
Nr :0665522960Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Asjon
Prishtinë
0665522960
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »