SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
fiat punto
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
4 Tetor '15
Lloji :
Fiat Punto
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
15,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2003
Ekstra :
ABS, CD Player, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags
ID e produktit :
99193
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet vetura ne gjendje te rregullt viti 2003 viti i regjistrimit 08.10.2015 ne gjendje te rregullt viti i par ne kosov nr kontaktus 044 925 254
Informata rreth publikuesit
Nebi
Pristina
prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »