SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes GL-320 CDI
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
3 Nëntor '15
Lloji :
Mercedes-Benz
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
185,000
Motori (kubik) :
3.20
Viti :
2008
ID e produktit :
99194
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet MERCEDES GL-320 CDI 4MATIC

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
auto route
Ferizaj
049 507 500
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »