SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet urgjent mazda 626
Çmimi :
€1,500.00
Kategoria :
Postuar :
4 Tetor '15
Lloji :
Mazda 626
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
1.80
Viti :
1997
ID e produktit :
99197
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet mazda 626 benzin rks 03.07.2016 sms mos dergo pres bler serioz qmimi i diskutushem

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Buki
Prishtinë
044 343 656
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »