SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes kombin peugeot boxer
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
4 Tetor '15
Lloji :
Peugeot Boxer
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
2
Kategoria :
Furgon
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
197,944
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2002
ID e produktit :
99202
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes kombin peugeot boxer viti i prodhimit:2002 kilometrazha:197944 mundesi nderrimi me veturë
Të gjithë të interesuarit mundë të më kontaktojnë në këtë numër të telefonit:044-347-699.
Kombi është i ardhur nga austria me daten 20.3.2014 i regjistruar ne Kosovë me 23.04.2015
Informata rreth publikuesit
Faton
Skënderaj
044374699
Skenderaj [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »