SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
FORD FOCUS 1.8 TDCI KARAVAN
Çmimi :
€3,500.00
Kategoria :
Postuar :
4 Tetor '15
Lloji :
Ford Focus
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
290,000
Motori (kubik) :
1.80
Viti :
2004
ID e produktit :
99210
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet dhe ndrrohet Ford Focus 1.8 Tdci Viti 2004 karavan Posedon keto karakteristika: * Klim * Dritaret me rrym * Pasqyret me rrym * Gjami i par me nxemje * Fellne alumini & goma M+S * Te gjitha i ka ashtu si ka dal nga Fabrika nuk ka asnje modifikim. Qmimi 3900€ eshte me nje vite rexhistrim prej momentit qe ju e merrni por nese deshironi ju vet te merrni me rexhistrim qmimi eshte 3500€ pasi qe nuk ka rexhistrim por as denim nuk ka. Ndrrimi eshte i mundur por nvaret nga oferta, qmimet jane keto si me pare si me ndrrim skan dallim por nese edhe ju nuk e rritni qmimin per arsye te ndrrimit. Ofertat mundeni ti dergoni ne Viber +37745644477 Per kontakt ne +37744528778

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Flamur
Ferizaj
045644477
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »