SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Pezho 206 12muaj regjistrim
Çmimi :
€2,300.00
Kategoria :
Postuar :
15 Dhjetor '15
Lloji :
Peugeot 206
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
140,000
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
1999
ID e produktit :
99217
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet peugeot 1.4i viti 1999
Eshte ne gjendje te mir
Posedon:klim,xhama elektronik
12 muaj regjistrim
Per me shum imformata telefoni ne numrin e telefonit 044-805-260Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Kimete
044805260
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »