SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AUDI Q7 3.0 TDI
Çmimi :
€39,000.00
Kategoria :
Postuar :
5 Tetor '15
Lloji :
Audi
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
150
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2008
ID e produktit :
99240
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
audi q7 3.0 tdi 22 Zoll crom Felge

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Leo
Weilheim in Oberbayern
049503289
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »