SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BMW 320 D
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
5 Tetor '15
Lloji :
BMW 3 Series
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
299,999
Motori (kubik) :
2000.00
Viti :
2005
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Shufra Kulmi, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Spoiler, Gjurmues, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
99241
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes BMW 320 e ardhur nga zwicrra esht ne gjendje shum te mir .
Full extra
Karrigat lekur , me nxemje
Sensor te shiut
Pasqyret me rrym
Gjamat elektronik
Bord kompjuter
senzor parkingu
Fellne 17
4 goma te reja te dimrit 16 she

Arsya e shitjes me vjen nje vetur tjter .
Informata rreth publikuesit
fatonjashari01
lipjan [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »