SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet mini one -1.4d -2004
Çmimi :
€6,000.00
Kategoria :
Postuar :
5 Tetor '15
Lloji :
Mini
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
165,000
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
2004
ID e produktit :
99246
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet mini one-1.4D-2004 full optoin

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Alkert
Prishtinë
+355672088401
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »