SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet pikapi Renault Kangoo 1.5dci 2003
Çmimi :
€3,000.00
Kategoria :
Postuar :
5 Tetor '15
Lloji :
Renault Kangoo
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
135,000
Motori (kubik) :
1.50
Viti :
2003
ID e produktit :
99247
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet pikapi Renault Kangoo 1.5 dci 2003 135000 tkalume osht shum i rujtu si mbrenda ashtu edhe jasht regjistrimi i par ne kosov . Boj ndrrim me Golf 4 Passat 1.9 etj.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Anuar
Pristina
044 765 451
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »