SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Opel Astra dizel 2002
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
5 Tetor '15
Lloji :
Opel Astra
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
2000.00
Viti :
2002
ID e produktit :
99249
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITET OPEL ASTRA viti 2002 dizel ne gjedje shum te mire. Regjistrim 10 muaj i servisum. motorr japan echo tech me zingjir.klima gjamat elktronik, pasqyre elektronike etj.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
vsadulla
044800076
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »