SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet ose ndrrohet opel zafira
Çmimi :
€6,500.00
Kategoria :
Postuar :
5 Tetor '15
Lloji :
Opell
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
23,300
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2006
ID e produktit :
99272
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet ose ndrrohet opel zafira viti 2006

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Burim
Prizren
049 206 006 044 37 37 09
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »