SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf V 1.9 TDI Automatik DSG
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
10 Tetor '15
Lloji :
VW GOLF
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
193,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2004
Ekstra :
ABS, Immobiliser, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, Karrige Elektrike, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
99283
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Golf 1.9 TDI nderrusi automatik DSG i regjistruar deri me 28/05/2016

I paisur me :
Klima tronik
Ulset me nxemje
Pullat ne timon
Si dhe ndrrimi i marsheve (shpejtsesive) ne timon
Bord kompjter
Senzor shiu
Retrovizori i brendshem me senzor erresues
Mbeshtetse dore para dhe mrapa
Te gjitha dritaret elektronike
Si me ftohes ne mbeshtetse dore dhe te pasagjeri
Farat e perparme me mundesi pastrimi
ESP.ABS.AIRBAG.TIMONIN ELKTRONIK
Dy qelsa
Etj etj
Per info shtes kontakt 044-600-953
Pres bleres serioz flm per mirkuptim......
Informata rreth publikuesit
XXXX
Prishtinë
044 600 953
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »