SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
citroen
Çmimi :
€3,900.00
Kategoria :
Postuar :
9 Tetor '15
Lloji :
Citroën
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
180,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2005
ID e produktit :
99287
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet citroen viti 2005 AUTOMATIK 1.6 i ardhur nga zvicra ne muajin shtator i doganuar regjistruar ne muajin shtator ne gjendje shum te mir teknike . 12 MUAJ REGJISTRIM i vozitur vetem 1 muaj ne Kosovë.Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
feim
Prishtinë
045688099
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »