SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 1 1.3
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
5 Tetor '15
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Ngjyra :
Gjelbër
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Furgon
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
280,000
Motori (kubik) :
1.30
Viti :
1986
Ekstra :
CD Player
ID e produktit :
99295
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes golf 1 per pjese psh motorrin e ka te golf 3 Ose komplet makinen e shes per 250
Informata rreth publikuesit
Sadri
Siegen, Germany
Pllajnik [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »