SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet mercedes 300 dizel
Çmimi :
€2,600.00
Kategoria :
Postuar :
18 Janar '16
Lloji :
Mercedes-Benz
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
30,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
1989
ID e produktit :
99302
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes mercedes 300 dizel ne gjendje te mir regjisrtim deri ne fund te nentoritPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Aarlind
Grabanicë
049532492
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »