SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kombee
Çmimi :
€3,200.00
Kategoria :
Postuar :
5 Tetor '15
Lloji :
Volkswagen Transporter
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
100,000
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
1997
ID e produktit :
99307
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet kombi t4 ne gjendje shum te mir i ka 4 goma te reja esht 2.5 motorri ne gjendje te shkelqyr ka 6 ulse viti 97 per me shum info kontaktoni ne 044423940 & 049352596

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
EroLind
Obiliq
044423940
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »