SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Sprinteri 211 CDI
Çmimi :
€6,000.00
Kategoria :
Postuar :
5 Tetor '15
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
3
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
150,000
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
2000
ID e produktit :
99311
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Sprinteri 211CDI viti i prodhimit:2000-Kamioni eshte ne gjendje te rregullt,dhe shume i ruajtur,7 ulse...regjistrim ka deri ne prill 2016,rimorkion e ka alumin...Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Egzon
Prizren
044/049 126 662
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »