SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel vectra 2.0 eko tec
Çmimi :
€1,350.00
Kategoria :
Postuar :
6 Tetor '15
Lloji :
Opel Vectra
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
1,900,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2001
ID e produktit :
99345
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shesh opel vectra 2.0 diesel me full opsione

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Samed
Besianë
044250280
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »