SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
pikap
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
24 Qershor '17
Lloji :
Peugeot Partner
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
3
Kategoria :
Pick-Up
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2002
ID e produktit :
99373
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes pikapin peugeot partner viti 2002 i regjistrun per mashum na kontaktoni n nr dhe viber +37744631224
Informata rreth publikuesit
Arben
Prizren
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »