SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ford Fiesta 1.4 Disel 2006
Çmimi :
€4,250.00
Kategoria :
Postuar :
6 Tetor '15
Lloji :
Ford Fiesta
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
260,000
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
2006
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
99393
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ford Fiesta 1.4 Disel ne fund 2006 ne muajin e 11 , regjistrimi i par ne RKS i ardhur nga Zvicra , te kalume 260.000 eshte shum i rujtun ne gjendje shum tmir , hargjimet i ka shum te vogla 5l/100km
Nr i telefonit 044 193 272
Informata rreth publikuesit
visi_50cent
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »