SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 6 2.0 TDI
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
7 Tetor '15
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
5
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
131,000
Viti :
2011
ID e produktit :
99395
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Golf 6 2.0 Tdi
Golfi posedon :
Motori 2.0 TDI.
Tempomat.
131000 KM te garantuara.
Climatronic.
Radio touch screen me 6 CD.
Komandat ne Timon.
Manual me 6 Shpejtsi.
Dritare Elektronike.
Bord Kompjuter.
Pasqyre Elektronike.
Karrigat Antillop
VITI I PRODHIMIT 2011.
Ndrrim nuk baj
Cmimi sipas marrveshjes
044-555-685
Informata rreth publikuesit
Erduan
Ferizaj
044555685
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »