SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet polo 2003
Çmimi :
€2,800.00
Kategoria :
Postuar :
14 Tetor '15
Lloji :
VW POLO
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,345
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
2003
ID e produktit :
99402
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Polo 1.4 tdi klim abs airbag sapo ardhur nga gjermanina km me garancion ka edhe libren e servisitPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Meriton
Kosovo
044 247 352
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »