SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Renault Megane 2009
Çmimi :
€3,800.00
Kategoria :
Postuar :
6 Tetor '15
Lloji :
Renault Megane
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
172,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2009
ID e produktit :
99422
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
I posaardhur nga Zvicrra, 1.9 dci disel automatik, viti prodhimit 2009, 170mij km, ne gjendje shum te rregullt. Nr. Kontaktus : 049400392

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Arlind
Junik
049400392
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »