SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet nissan patrol 2.8 td
Çmimi :
€3,950.00
Kategoria :
Postuar :
6 Tetor '15
Lloji :
Nissan Patrol
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
150,000
Motori (kubik) :
2.80
Viti :
1991
ID e produktit :
99427
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet nissan patrol 2.8 td 4x4 ne gjendje te rregullt regjistrim edhe nje vit 5 goma te reja ulset me nxemje central gjaman me rrym viti 1991 qmimi -3950€-.. I PADISKUTUSHEM.Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Dren
044275640
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »