SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Renault Megan
Çmimi :
€3,700.00
Kategoria :
Postuar :
6 Tetor '15
Lloji :
Morgan Plus 4
Ngjyra :
Gjelbër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
230,000
Motori (kubik) :
1.50
Viti :
2003
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
99429
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Renault Megan 1.5 dci viti 2003
Ne gjendje te mire
Regjistrim deri ne Prill 2016
Per info me shum na kontaktoni ne nr +38649577846
Informata rreth publikuesit
kosovo
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »