SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitez
Çmimi :
€1,800.00
Kategoria :
Postuar :
6 Tetor '15
Lloji :
Mercedes 190
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
2,000,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1986
ID e produktit :
99442
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet mercedes Benz 190e viti 1986 me rigjistrim deri me 12:3:2016 osht i rujtun mir me xenon- big me felne 15 osht shum i mir ne motor pa defekt

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Faton H
045 656 683
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »