SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Ford Ka 2004
Çmimi :
€2,100.00
Kategoria :
Postuar :
6 Tetor '15
Lloji :
Ford
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
10,030,000
Motori (kubik) :
1.30
Viti :
2004
ID e produktit :
99445
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ford KA 1.3 Benzin 8 ve per me shum kontaktoni ne Nr e meposhtem

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Tiiki
Prizren
044/351/132
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »