SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BMW 730
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
7 Tetor '15
Lloji :
BMW 730
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
130
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2002
ID e produktit :
99456
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet BMW 730 viti 2002 km 230.000

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Xhevdet
Rutigliano
3400894082
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »