SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
DAF XF FT 95 530
Çmimi :
€11,600.00
Kategoria :
Postuar :
25 Nëntor '16
Ngjyra :
Kuqe
Nr. i dyerve :
2
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
1,000,000
Viti :
2005
Ekstra :
ABS, Spoiler
ID e produktit :
99483
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
DAF XF FT 95 530

Viti i prodhimit: 2005
ÇMIMI: 48 500 PLN neto
Kuaj-fuqi: 530
Standardet e emetimit Euro 3
Transmisionit: Manual
Kilometrazhi: 1 017 000 km
RETARDER: RETARDER
Ngjyra: Blu
CAB: Super Space Cab
Tyre SIZE: Front 315/70 / 22.5, 315/70 Rear / R22,5

Ku mund të shkoni Watch: Mogilany pranë Krakov

PAJISJET:

- ajer te kondicionuar

- Parking ajer te kondicionuar

- Wood-finish kabinën

- frigorifer
- DY Couch

- Spoiler ZAKABINOWE

- Spoiler Kulmi

- Dy tanke e karburantit 1260l.

- ASR, ABS, EBS
Ne jemi një shitës me pakicë të polonisht.
Çmimi në Euro.
Informata rreth publikuesit
Firma Wanicki
Prishtinë
+48 603490084
Viti [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »