SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
DAF FT XF 105.460 automatik
Çmimi :
€17,900.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 15:50
Ngjyra :
Kuqe
Nr. i dyerve :
2
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
903,000
Viti :
2007
Ekstra :
ABS
ID e produktit :
99484
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
motor
markë DAF
Fuqia 460 hp (338,11 kW)
Karburanti Diesel
EURO V
gearboxes
Lloji i makinës
akset
Numri i akseve 2
Drive 4x2
Pranverë pezullimi / ajrit
Tyre madhësi 315/70 R22.5
frena
ABS
EBS
frenave motor
kabinë
Lloji Hapësirë
Sleeper 2
Ngrohje WEBASTO
Air conditioning
frigorifer
El. dritaret
El. pasqyra
sunroof
spoilers
pajisje shtesë
Rezervuar karburanti 2 njësi, 1,260 l
kusht
Shumë mirë
përshkrim
i kuq

Ne jemi një shitës me pakicë të polonisht.
Çmimi në Euro.
Informata rreth publikuesit
Firma Wanicki
Prishtinë
+48 603490084
Viti [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »