SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Ford Mondeo 2003 TDI (DI) Tkuqe
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
7 Tetor '15
Lloji :
Ford Mondeo
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
187,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2003
ID e produktit :
99492
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Ford Mondeo 2003 TDI (DI) Tkuqe

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
muharrem
045654621
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »