SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel Astra fsi me tri tkuqe 2.0 16V benzin
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
7 Tetor '15
Lloji :
Opel Astra
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
400,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
1991
ID e produktit :
99498
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet opel astra sfi me tri tkuqe 2.0 16v benzin punon shum mir , nmotorr nuk ka pas kurr problem , ka edhe muzik tmir per me shum informacione thirrni 044846626

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Albian
Prizren
044846626
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »