SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet golf 4 2003
Çmimi :
€5,600.00
Kategoria :
Postuar :
7 Tetor '15
Lloji :
Volkswagen Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
220,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2003
ID e produktit :
99509
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet golf 4 viti 2003 po sa i doganuar i ardhur nga zvicrra 3tkuqe 4x4 6 shpejci full ekstra

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Kujta
Kosovo
044448344
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »