SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golff 2 - 92 1 vit RKS
Çmimi :
€1,550.00
Kategoria :
Postuar :
7 Tetor '15
Lloji :
VW GOLF
Ngjyra :
Kuqe
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Coupe
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
240,000
Motori (kubik) :
1600.00
Viti :
1992
Ekstra :
Alarm, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Radio, Xham Dielli
ID e produktit :
99541
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes golf 2 Origjinal Special 1.6 GTI viti i prodhimit 1992 ne gjendje te rregullt teknike dhe optike me hargjime te vogla.
I servisuar me rregull.
Ekstra ka:
1 vit RKS
Alarm
Centrall
Radio CD
4 goma te dimrit me fellne + 2 te veres me fellne
Xhama te zi
Komfori i paster dhe i mirembejtur
etj
Qmimi i didkutushem...
Per me shume info:044 513 834
Informata rreth publikuesit
Lul
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »