SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shes golf 3 1.9 dizell 1 vitit rexh..
Çmimi :
€1,799.00
Kategoria :
Postuar :
26 Nëntor '15
Lloji :
VW GOLF
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
3
Kategoria :
Sport
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
1,600
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1993
Ekstra :
Alarm, CD Player, Hidraulik, Radio, Xham Dielli
ID e produktit :
99545
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes golf 3 dizell 1.9 ne gjendje shum te mir
centrall
hidraulik
xhamat collor
qmim 1799
tele 045 529 763
Informata rreth publikuesit
Ermmaal
prishti [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »