SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Opel Astra 1.6 benz
Çmimi :
€2,450.00
Kategoria :
Postuar :
17 Tetor '15
Lloji :
Opel Astra
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
19,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2000
ID e produktit :
99554
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Opel Astra 1.6 Benzin ne gjendje shum te mire teknike . Eshte shum e rujtun jashte dhe mbrenda shum e paster. regjistrim deri me 28.07.2016.Postuar nëpërmjet celularit.
tel 044174179 ose viber +37744174179
Informata rreth publikuesit
vsadulla
044800076
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »