SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shes Citroen berlingo
Çmimi :
€2,600.00
Kategoria :
Postuar :
7 Tetor '15
Lloji :
Citroen Berlingo
Ngjyra :
Kuqe
Nr. i dyerve :
3
Kategoria :
Furgon
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
185,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2003
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
99558
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
makina CITROEN BERLINGO HDI Eshte ne gjendje trregullt rrypi i motorrit i ndruar 160000 , filterat dhe ulje se sa po tndruara poashtu, i ka edhe gomat reja te dimrit me fellga alumin EMNI I KONTAKTUSI ARBIOS SHALA NUMRI KONTAKTUES +38649533443
Informata rreth publikuesit
Arbios
Prishtinë
049533443
[harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »