SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet golf 4 tdi 2004
Çmimi :
€6,500.00
Kategoria :
Postuar :
10 Tetor '15
Lloji :
Volkswagen Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
220,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2004
ID e produktit :
99573
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet golf 4 tdi di te kuqe 1.9.. 6 shpejtsi.
viti i prodhimit 2004 .ulset me nxemje.klima tronic.pacific . Gomat 18 . Shiber...Postuar nëpërmjet celularit. Mund të kontaktoni ne numrin 044 235 503
Informata rreth publikuesit
aldrin
Vushtrri
044235503
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »