SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BMW X3 XDRIVE 2.0d
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
8 Tetor '15
Lloji :
BMW X3
Ngjyra :
Argjendtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
4X4
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
173,624
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2011
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Airbags, DVD Player, Sensor Parkingu
ID e produktit :
99583
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Për informata shtesë në lidhje me qmimin, gjendjen,dhe detajet tjera të këtij auto mjeti,ju lutem të na kontaktoni;
1.Përmes numrave kujdestar të telefonit;
MOB'
045255-359
O44650-141
Auto Salloni ERBER
Informata rreth publikuesit
Auto Salloni ERBER
Prizren
044650-141
prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »