SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
EL-T. 35
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
8 Tetor '15
Lloji :
Volkswagen LT
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
70
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
2002
ID e produktit :
99588
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet. EL_T. 35 diezel 2.500 kubik. Matorri. I po sa ardhur nga zvicra ne gjendje te rregullt me te gjitha serviset e kryera ne zvicerr, te gjitha gomat e rea. Rimorkion eka nga alomini tpunume extra. Me ni fjal tip top kamionin e shef edhe vet. bejm ndrrim edhe me skele Layer ose Tobler. Te interesuarit mund te lajmrohen ne nr : 049300661. Ju faliminderit

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Valton
Lugano, Switzerland
049300661
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »