SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
renault clio 1.5 dci
Çmimi :
€3,500.00
Kategoria :
Postuar :
5 Shkurt '16
Lloji :
Renault Clio
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
1.50
Viti :
2002
Ekstra :
ABS, Alarm, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
99589
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet vetura renault clio 1.5 dci viti prodhimit 2002 ne gjendhe te rregullt po ashtut edhe me dokomenta nrregull nuk esht hipotek mund ta provoni pa problem
hargjime shum te vogla i ruajtun si jasht ashtut edhe brenda pres blers serioz .
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Berat
Prishtinë
049189081
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »