SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet opel corsa 1.5 disel
Çmimi :
€1,100.00
Kategoria :
Postuar :
8 Tetor '15
Lloji :
Opel Corsa
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
180,000
Motori (kubik) :
1.50
Viti :
2000
ID e produktit :
99601
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet opel corsa 2000 1,5 disel Vetura eshte ne gjendje te rregullt E sapo ardhur nga gjermania Nuk ka dogan

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Fatbardh
044140181
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »