SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet audi a4
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
8 Tetor '15
Lloji :
Audi A4
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
170,000
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
2006
ID e produktit :
99604
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes audi a4 2.5 viti prodhimit 2006 automatic tiptronic 7shpejtesi , drita bixenon -llupa robot hallogenka air bag abs esp klimatronic alu felga 17 dritare elektronike radio cd

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
mendi
044835564
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »