SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Passat 3c 2008 1.9 tdi
Çmimi :
€8,500.00
Kategoria :
Postuar :
1 Nëntor '16
Lloji :
Volkswagen Passat
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
230,000
Motori (kubik) :
105.00
Viti :
2008
Ekstra :
ABS, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Navigacion Satelitor, Airbags, Child Locks, Shufra Kulmi, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Gjurmues, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
99612
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Volkswagen Passat 3c 2008 1.9 tdi
Shpenzimet: Urban 7.4 l/100 km
Extra urban 4.9 l/100 km
Kombinuar 5.8 l/100 km
Vetura në gjendje shumë të mirë teknike dhe vizuale
E sapoardhur nga Gjermania - regjistrimi i parë Shtator 2015
Pronari i parë në Kosovë
Informata rreth publikuesit
Valon
Prishtinë
049-181817 ose 045 300819
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »