SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bmw 6
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
20 Tetor '15
Lloji :
BMW 645
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
150,000
Motori (kubik) :
4.50
Viti :
2006
ID e produktit :
99634
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Gjendje shum te mirPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Burim
+37744666677
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »